Adwokat Chorzów

Kancelaria

Kancelaria
Kontakt
40-061 Katowice
ul. Andrzeja 29/4

tel.:881 72 82 82
email.:info@koronowski.net

Witamy na stronie Kancelarii Adwokackiej adwokata Michała Koronowskiego – Nasza Kancelaria pomoże Państwu w rozwiązaniu każdego prawnego problemu. 

 

Obsługa prawna prowadzona jest zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

 

Oferta kancelarii obejmuje w szczególności konsultacje prawne, sporządzanie pism, opinii prawnych i umów. Wspieramy również naszych klientów oferując zastępstwo procesowe przed sądami wszystkich instancji. Od sądów rejonowych, okręgowych i apelacyjnych, aż po Sąd Najwyższy. Reprezentujemy klientów przed organami administracji państwowej i samorządowej w zakresie spraw administracyjnych jak i przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

 

Kancelaria stawia sobie za cel indywidualny dobór naszych usług, aby znaleźć optymalne rozwiązanie Państwa problemu.

 

Szczególną wagę przywiązujemy do tego, aby w sposób przystępny przedstawić zagadnienie prawne klientowi oraz na bieżąco informować go o jego sytuacji procesowej na każdym etapie postępowania.

 

Kancelaria współpracuje z innymi kancelariami adwokackimi, a także specjalistami z innych dziedzin m.in. architektami, geodetami, księgowymi. Dzięki temu oraz szerokiemu wachlarzowi usług prawnych oraz ich wysokiemu standardowi, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę prawną.

 

Kancelaria znajduje się w Katowicach, ale działamy też na terenie Śląska i Zagłębia jak również całego kraju.